مهاجرت کاری رشته برق به آلمان : سلام دوستان.من تو شرکت نرم افزاری کار پشتیبانی انجام میدم و خدمات پس از فروش آن را انجام میدهم(از طریق اینترنت ریموت میشم رو سیستم مشتری و رفع مشکل شان را انجام میدم)و فروش خارج از کشور نرم افزار هم با من هست و زبان انگلیسی هم بلدم. من بعد از خدمت کار دوربین مداربسته و درب پارکینگ میکردم لیسانسم برق و الکترونیک هست که کار پیدا نمیکردم که اومدم شرکت نرم افزاری.و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بیمه هم گرفتم. به نظرتون شانسی برای کار پیدا کردن و مهاجرت دارم. البته من متاهل هستم.
منتشر شده توسط: Reza Ahmadi

چقدسخته ادم یهویی تنهابشه

دوستان سلام
منتشر شده توسط: mohamad

دوستان سلام من لیسانس برق قدرتم تو زمینه مخابرات پست های فشار قوی کار کردم. plc هم کار کردم . پروژ اخرم راه اندازی تاسیسات الکتریکی بیمارستان بوده.اموزش های فنی حرفه هم شرکت کردم و مدارک فنی حرفه ای هم دارم .خواستم از دوستان بپرسم شرایط کار برای من در المان وجود داره باتشکر

این گفتگو در خصوص مهاجرت کاری رشته برق به آلمان در سامانه کاوالا منتشر شده است. برای اینکه متن کامل این بحث و گفتگو را مشاهده فرمایید به پست مهاجرت کاری به آلمان مراجعه فرمایید

وبگردی با روناک کار ,هم ,برق ,مهاجرت ,کاری ,آلمان ,مهاجرت کاری ,به آلمان ,منتشر شده ,رشته برق ,کاری رشتهمنبع

نکات بهداشتی کرونا در کانادا

خانه در تورنتو

کلاب گلدن تایم

رقص در تورنتو

آیا کورنا از سگ منتقل میشود؟

مهاجرت کاری عمران، معماری و شهرسازی به آلمان

مهاجرت رشته کامپیوتر به آلمان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خبرگزاری هک_ست_فید تارنمای روستای مرگاب دیجیتال ساینیج برنا رسانه - سیستم اطلاع رسانی یکپارچه تیان ترک فروشگاه اینترنتی بانه ارزان وبلاگ تخصصی موبایل و کامپیوتر پرداخت server اطلاعات روزانه کیش بهترین مرکز خرید و فروش خرما